Kolejne środki dla samorządów!

29 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Dariusz Wójtowicz - Prezydent Mysłowic stara się o kolejne środki finansowe w ramach pomocy Rządu RP dla samorządów. Mysłowice są nadal w dramatycznej sytuacji finansowej. Poprzedni włodarze byli rozrzutni i zaciągali kolejne zobowiązania finansowe, za które dzisiaj płacimy wysoką cenę.

Do tego dochodzi kosztowny wywóz odpadów niebezpiecznych z Brzezinki, za które jako mieszkańcy zapłacimy kilkadziesiąt milionów złotych. Skandaliczne decyzje i pozwolenia na ich składowanie zapadły za prezydentury Edwarda Lasoka, który nie kwapi się do działań mających na celu pozbycie się trucizny z miasta. Ówczesny naczelnik środowiska Andrzej Holecki po „odejściu” z Mysłowic awansował i teraz jest wiceszefem WIOŚ! Tu liczymy na dobre decyzje Prokuratorów.

Jedyna szansa dla Mysłowic na rozwój i zmianę obecnej sytuacji ekonomicznej, to silne wsparcie Rządu i dalsze oszczędności budżetowe miasta, czynione od początku swojej kadencji przez Prezydenta Wójtowicza.

O decyzjach w sprawie ewentualnej pomocy dla Mysłowic dowiemy się niebawem. Obecnie Prezydent Dariusz Wójtowicz prowadzi zaawansowane rozmowy z przedstawicielami Władz Państwowych.

Więcej przeczytasz TUTAJ

Info i foto: Nasze Mysłowice

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice