Kim jest Łukasz Kohut

09 maja 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Wybory Europejskie zbliżają się wielkimi krokami. Dziś prezentujemy sylwetkę Łukasza Kohuta, nr 1 na liście do Wiosny do Parlamentu Europejskiego. 

Mam 36 lat. Skończyłem dwa kierunki studiów. Studiowałem w Finlandii. Znam 3 języki obce. Pracowałem w Norwegii, Czechach i na Filipinach. Poznałem wiele ciekawych miejsc i wspaniałych ludzi. Dobrze wiem jak ważna jest integracja europejska i jak potrzebna jest standaryzacja prawa europejskiego. Nie zawiodę - jestem stąd i znam problemy naszego regionu.  Chcę być rzecznikiem Waszych spraw w Parlamencie Europejskim i o taką możliwość proszę. 

Europejskie standardy, świeckie państwo, równość obywatelek i obywateli bez względu na płeć, wiek, wykształcenie czy religię - to moje marzenia o Polsce w zjednoczonej Europie.
Godna emerytura, praca i płaca na europejskim poziomie, dostęp do nowoczesnej opieki zdrowotnej i edukacji, a także czyste powietrze - to właśnie są nasze priorytety dla województwa śląskiego.

Pod tymi hasłami będzie przebiegał każdy dzień mojej pracy w Parlamencie Europejskim. To będzie ciężka praca, ale będę zaszczycony mogąc ją wykonywać w Waszym imieniu.
26 maja liczę na Wasze głosy, nie zawiodę!

Łukasz Kohut
nr 1 na liście Wiosny do Europarlamentu

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice