Karol Kaszek: Rezygnuję. Postawmy na Dariusza Wójtowicza

11 października 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Kolejny kandydat na prezydenta zdecydował się poprzeć Dariusza Wójtowicza w wyborach na prezydenta Mysłowic. Karol Kaszek z Niezależnych Mysłowice rezygnuje jeszcze przed I turą wyborów i kieruje swoje poparcie w stronę Dariusza Wójtowicza. 

Drodzy Państwo, rok temu - wspólnie z osobami tworzącymi ugrupowanie Niezależni Mysłowice - podjąłem decyzję o kandydowaniu na urząd prezydenta Mysłowic. Jako środowisko niezwiązane z żadną partią polityczną postanowiliśmy, że wspólnie zrobimy wszystko, aby zmienić negatywny obraz naszego miasta. Już czas rozbić polityczne układy, które od lat niszczą Mysłowice.

Do pierwszej tury wyborów samorządowych pozostały ostatnie dni. Na finiszu kampanii wyborczej widać jak na dłoni, że jedynym kandydatem, który ma szansę pokonać układ Król-Lasok jest Dariusz Wójtowicz. I jak wskazują wszelkie sondaże - może się to wydarzyć już w I turze.

Dlatego swoje poparcie kieruję w stronę jedynego uczciwego kandydata na urząd prezydenta Mysłowic - Dariusza Wójtowicza. Jego doświadczenie w pracy samorządowej, specjalistyczne wykształcenie poparte trzema dyplomami wyższych uczelni, w tym podyplomowych studiów menedżerskich executive MBA, a przede wszystkim zwykła ludzka uczciwość i otwartość na problemy mieszkańców sprawiły, że tę decyzję podjąłem bez wahania.

Z całego serca proszę Państwa u wzięcie udziału w nadchodzących wyborach. Tylko przy wyborczej urnie możemy odmienić losy naszego miasta. Proszę Was o głosy na radnych Komitetu Wyborczego Niezależni Mysłowice oraz o wybór Dariusza Wójtowicza na prezydenta Mysłowic.

Pamiętajcie, że 21 października 2018 roku powierzymy losy miasta w ręce człowieka, który będzie rządził Mysłowicami przez kolejnych pięć długich lat. Proszę Państwa o aktywny udział w wyborach. Wspólnie zdecydujmy o przyszłości naszej małej, mysłowickiej ojczyzny. Nie oddawajmy Mysłowic w ręce partii politycznych i ich nominatów.

Postawmy na sprawdzonego samorządowca, który swoje życie poświęcił miastu. Postawmy na Dariusza Wójtowicza.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice