Informacja prezydenta miasta Mysłowice!

22 sierpnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Szanowni Mieszkańcy, jako wybrany przez Was prezydent miasta kontakt z Wami jest dla mnie bardzo ważny. Spotykamy się i rozmawiamy przy okazji różnych wydarzeń odbywających się w naszym mieście. Pragnę zaznaczyć, że Wasze problemy nie są mi obojętne. Każdego dnia ja i moi współpracownicy dokładamy wszelkich starań, aby w Mysłowicach żyło się lepiej.

Chcę przekazać, że naczelnicy wydziałów są dostępni dla Was przez cały czas. Posiadają oni merytoryczna wiedzę oraz z pewnością pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości i rozwiązać Wasze problemy. To do nich powinniście udać się w pierwszej kolejności. Czekają na Was również wiceprezydenci, którzy tak jak ja podejmują kluczowe decyzje dla naszego miasta. To do nich należy kierować wszelkie zapytania dotyczące mieszkalnictwa w Mysłowicach. To w ich kwestii leży przyznawania mieszkań, czy te przydzielanie dotacji mieszkaniowej.

Ze względu na kilka ważnych inwestycji, które realizowane są na terenie Mysłowic i fakt, że osobiście ich dozoruje nie będę dostępny tak często jak tego oczekujecie. Dotychczas czekałem na Was w moim gabinecie dwa razy w tygodniu. Natłok innych obowiązków zmusił mnie do ograniczenia tych spotkań. Od września, mieszkańców będę przyjmował dwa razy w miesiącu tj. pierwszy oraz trzeci poniedziałek w godz. od 15.00 do 17.00.

Obiecuję, że w miarę możliwości będę dostępny na mieście. Postaram się odwiedzać Was podczas ważnych dla Mysłowic wydarzeń. Do zobaczenia w terenie!

                                    Dariusz Wójtowicz

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice