HEGEMONI walczą z wandalizmem!

13 października 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

STOP DEWASTACJI MYSŁOWIC
Chcesz się wyżyć? Przyjdż na trening! - Tak brzmi pomysł na zwalczenie licznych aktów wandalizmu, które w Mysłowicach zdarzają się zbyt często.

Niestety, zbyt dobrze znamy przykłady niszczenia i dewastowania miejskiej przestrzeni. Mysłowice to jednak nasza wspólna sprawa, dlatego w odpowiedzi na akty wandalizmu Rugby Klub Hegemon Mysłowice – we współpracy z Urzędem Miasta oraz swoim Partnerem Strategicznym MINUTOR Energia – rozpoczyna swoją najważniejszą kampanię społeczną.
Chcesz się wyżyć? Masz dużo energii, siły i wolnego czasu? Lubisz spędzać czas z kolegami/koleżankami? Przyjdź na trening!
Rugby to zdecydowanie więcej niż gra jajowatą piłką – to doskonała szansa dla dzieci i młodzieży na przekucie nadmiaru emocji w zaangażowanie, pasję i szacunek dla otoczenia. Solidny trening fizyczny w połączeniu z rugbowym etosem są naszym zdaniem najlepszym, co możemy zaoferować młodym współmieszkańcom.
Już od najbliższego poniedziałku Hegemoni wraz z przedstawicielami mysłowickiej Straży Miejskiej odwiedzą ponad 10 szkół podstawowych. Podczas specjalnych lekcji uczennice i uczniowie porozmawiają z zawodnikami, obejrzą pokazy gry, a nawet będą mogli zmierzyć się z niepokonanymi dotąd ligowcami.
Akcję promować będą plakaty i bilboardy oraz materiały prasowe, radiowe i telewizyjne.
Wspólnie zawalczmy w meczu o przyjazne i bezpieczne Mysłowice!

Źródło: Mysłowice - profil oficjalny

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice