Haska dalej jątrzy w gazecie z Jaworzna!

10 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Prezydent i radni niedawno porozumieli się w sprawie naprawy mysłowickich wodociągów i restrukturyzacji miejskich długów. Dariusz Wójtowicz zaprosił do rozmów wszystkich radnych miasta i udało się uzyskać wspólne stanowisko. Obligacje zostały zamienione na kredyt co umożliwi Mysłowicom rozwój i możliwość inwestycji przez najbliższe lata.To wydarzenie powinno cieszyć, ale jak widać nie wszystkich. Redaktor Haska aż pali się ze złości.

Czyżby wszystkie jej złe wróżby się nie sprawdziły, czyżby straszenie mieszkańców komisarzem i widmem szybkiego upadku miasta nie doszło do skutku. Zastanawia nas ile trzeba mieć w sobie jadu żeby każde działanie na plus dla Mysłowic opluwać.

Trzeba pamiętać, że problemy miejskich spółek to problemy miasta, a co za tym idzie wszystkich mieszkańców. A przecież nie po to głosowali na swoich reprezentantów w radzie i prezydenta żeby ci się kłócili jak dzieci tylko pracowali wspólnie dla dobra Mysłowic. I jak widać po ostatnich wydarzeniach właśnie tak się dzieje.

Natomiast Haska wyraźnie tęskni za czasami byłego prezydenta Osyry, tak często wymienia jego nazwisko w swoich paszkwilach. Dochodzą do nas głosy mieszkańców, że wyczuwa się w jej tekstach ogromną chęć na to aby Mysłowice były na dnie.

Radni w zgodzie z prezydentem, wszyscy mają ręce na pokładzie, którym są Mysłowice, mieszkańcy czują, że dobrze się dzieje co zwiększa poczucie bezpieczeństwa i integracji społecznej. Urzędnicy, dyrektorzy miejskich jednostek i ich pracownicy działają wspólnie dla dobra miasta. Ale to jest za mało dla wścibskiej Grażyny, ona jątrzy gdzie popadnie.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice