Dzień Otwarty w Schronisku TOZ Mysłowice!

13 lipca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W sobotę odbył się kolejny Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Mysłowicach. Wolontariusze i Przyjaciele czworonogów zorganizowali również Bazarek, który pozwolił zebrać pieniądze na leczenie chorych i okaleczonych mieszkańców placówki.

Oprócz wielu gości z Mysłowic i miast ościennych w wydarzeniu tradycyjnie udział wziął Prezydent Dariusz Wójtowicz i radna miejska Agnieszka Harmata.

Mat. Iwona Chajto

Schronisko odwiedziły tłumy. Były spacery z psami i budujące rozmowy związane z propozycją budowy nowego Schroniska.

- Dziękuję Wam za obecność, podarunki, darowizny i miłość jaką przynieśliście dzisiaj porzuconym psom oraz kotom. Dopóki będę miał siły, będę wspierał skrzywdzone zwierzęta i Wasze środowisko. Jestem pewny, że z pomocą całego samorządu rozpoczniemy niebawem budowę Miejskiego Schroniska dla Zwierząt z terenu naszego miasta. Wkrótce ruszy szeroko zakrojona kampania promocyjna, a miasto przedstawi również nową lokalizację placówki - podsumował swoją obecność Prezydent Mysłowic.

Prosimy wszystkich, którym na sercu leży dobro bezdomnych zwierząt o wsparcie i trzymanie kciuków za tę ważną inwestycję.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice