Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych!

24 maja 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Jak co roku w pierwszych dniach czerwca w mysłowickim Parku Słupna odbędzie się Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych. Tradycyjnie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz powstanie miasteczko mysłowickich organizacji. W tym roku świętujemy 1 i 2 czerwca!

Dzień Dziecka w Parku Słupna rozpocznie się w sobotę 1 czerwca o godzinie 15.00 wielkim finałem konkursów "Mysłowice Moich Marzeń" oraz "Zostań Prezydentem Mysłowic".

Kolejną przygotowaną atrakcją będzie Festiwal Kolorów, w ramach którego odbędą się cztery wyrzuty kolorów, kolejno o godzinie 16.00, 17.00, 18.00 i 19.00. Ponadto, odbędą się pokazy taneczne Stage Art Dance Studio, Studia I Fly oraz sekcji Wokół baletu i standardów. Nie zabraknie również pokazów wokalnych oraz koncertu zespołu Oma Ogniwo.

Jak co roku odbędą się warsztaty, animacje i zabawy dla najmłodszych w strefie MOK pod hasłem „Dzieci tworzą”, a malowanie twarzy spowoduje, że dziecięce buzie nabiorą kolorów.

⛱Dmuchańce, park linowy, strażackie manewry, mały obóz harcerski, przejazdy zabytkowym wozem strażackim oraz wspólne czytanie z Księgarnią Studnia Trzech Cesarzy - te jak i wiele innych atrakcji zaplanowano dla najmłodszych z okazji ich święta.

Na zakończenie pierwszego dnia świętowania odbędzie się Finał balonowy,

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice