Dumni z Mysłowic - w tym roku rusza remont Parku!

02 maja 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Prace projektowe, decyzje administracyjne i ogłoszenie zamówienia publicznego na przebudowę Parku Zamkowego są już na ukończeniu. Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz i Sekretarz Miasta Jaroslaw Ligas dopinają szczegóły z kierownikami wydziałów odpowiedzialnymi za to historyczne przedsięwzięcie. Urzędnicy pracują pełną parą, aby nadrobić stracony czas.

Uchylimy dzisiaj rąbka tajemnicy: W Parku Zamkowym powstanie piękny i niepowtarzalny plac zabaw, jakiego jeszcze nie mieliśmy. Został doprojektowany, ponieważ „ktoś” wcześniej o nim zapomniał. Będzie to wielka atrakcja dla najmłodszych Mysłowiczan.

- Jak widać, przed nami ogromne wyzwania. Zaraz po świętach majowych ruszają prace inwestycyjne na Promenadzie. W tym roku rusza remont Parku - mówi Prezydent Dariusz Wójtowicz.

Wielką szkodą dla naszego miasta i jego mieszkańców jest fakt, że radni Koalicji Obywatelskiej oraz samorządowcy związani z byłym układem władzy, tworzący obecnie większość w Radzie Miasta, nie chcą się włączyć w proces odnowy Mysłowic. Dla nich polityczne zdobycze stały się celem - za wszelką cenę, kosztem mieszkańców!

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice