Do Mysłowic trafił czek na niemal 350 tysięcy złotych!

10 października 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W środę w ręce Prezydenta Mysłowic trafił czek o wartości 350 tysięcy złotych na zakup sprzętu do ratowania ludzkiego życia! Punktualnie o 17:00 w strażnicy OSP Dziećkowice wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik przekazał czek na zakup specjalistycznego samochodu ratowniczego dla strażaków ochotników z Dziećkowic. Środki finansowe pochodzą z budżetu ministerstwa, z Funduszu Sprawiedliwości.

Spotkanie miało uroczysty charakter, w którym udział wzięli przedstawiciele Urzędu Miasta Mysłowice, kierownictwo Państwowej Straży Pożarnej, Komendant PSP Mirosław Wiktor, młodzież i pożarnicy OSP Dziećkowice, OSP Mysłowice Janów, Dariusz Wójtowicz - Prezydent Mysłowic oraz radni miejscy Mariusz Wielkopolan, Artur Bula, Andrzej Dombek i Adrian Panasiuk.

To kolejna dobra informacja o płynących do Mysłowic pieniądzach na poprawę bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Kilka dni temu na ministerialnym szczeblu zapadła decyzja, że do Grodu Mysława trafi nowy ambulans o wartości 400 tysięcy złotych. W przekazaniu udział wziął m.in. senator Czesław Ryszka.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice