Bernard Pastuszka: Nie kandyduję. Popieram Dariusza Wójtowicza!

06 października 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Mysłowicka kampania wyborcza nabiera tempa. W sobotę specjalne oświadczenie wydał Bernard Pastuszka, wiceprezydent Mysłowic w latach 2015-2018. Do niedawna jeden z faworytów w wyborach na prezydenta Mysłowic. 

Szanowni Mieszkańcy Mysłowic
,

Przedstawiając swój raport dotyczący służby dla mieszkańców na stanowisku wiceprezydenta Mysłowic w latach 2015-2018 zapewniałem, że przedstawię program odnowy na lata 2018-2023. Niebawem program dotrze do Waszych domów. 

Z przyczyn ode mnie niezależnych, nie jako kandydat na Prezydenta Mysłowic, lecz jako wspierający Komitet Wyborczy Dariusz Wójtowicz oraz kandydata na Prezydenta Dariusza Wójtowicza, posiadającego odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w pracy samorządowej, a przede wszystkim znającego potrzeby mieszkańców Mysłowic.

W skutek ludzkiej nieodpowiedzialności zostałem pozbawiony możliwości kandydowania na stanowisko Prezydenta Mysłowic wraz z osobami startującymi z list Komitetu Wyborczego My to Mysłowice do Rady Miasta. Trudno uwierzyć, że to zwykły błąd ludzki okazał się powodem pozbawienia mnie i osób z mojego ugrupowania biernego prawa wyborczego.

Prawda, komu najbardziej na tym zależało wyjdzie na jaw, zapewne po czasie. Jednak podtrzymuję słowa wypowiedziane na starcie w kampanii: Dla dobra mieszkańców i miasta podejmuję się współpracy z każdym dla kogo rozwój miasta i poprawa warunków życia mieszkańców jest priorytetem w działaniu.

Za takiego uważam Dariusza Wójtowicza, udzielając mu wsparcia i deklarując współpracę w realizacji wspólnie wyznaczonych celów.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice