Bal Charytatywny w Szybie Bończyk

02 stycznia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Przed nami pierwszy jubileusz szczytnej inicjatywy, która na stałe zagościła w kalendarium wydarzeń miasta Mysłowice. Bal na rzecz Hospicjum Cordis organizowany rokrocznie w pięknych, industrialnych przestrzeniach Szybu Bończyk to już tradycja. 

To niezmiennie jedyna okazja, by w okresie karnawału odwiedzić mury Szybu Bończyk, zasmakować w wykwintnych daniach szefów kuchni i wziąć udział w licznych zaplanowanych w programie atrakcjach. 

Tym razem Bal ma także dedykowany motyw przewodni – wspominamy szalone lata 20. XX wieku, świętując wolność i niepodległość. Z tej okazji mile widziane są akcenty stroju nawiązujące do epoki XX-lecia międzywojennego.

Hospicjum Cordis już od ponad 30 lat otacza opieką dzieci i dorosłych cierpiących na chorobę nowotworową i inne schorzenia. Hospicjum świadczy bezpłatną opiekę specjalistyczną między innymi w zakresie opieki lekarskiej, pielęgnacji, wsparcia psychologicznego i rehabilitacji. To instytucja, którą warto wspierać i to też od lat czynią właściciele marki Szyb Bończyk.

Koszt udziału w balu to 250 zł, z czego każdy uczestnik zgłaszając swój udział wpłaca cegiełkę w wysokości 150 zł bezpośrednio na konto Hospicjum Cordis.

Data: 25 stycznia 2020r.
Godz. 18.00.
Prowadzenie: Kuba Kurzela Cube;
Oprawa muzyczna: Duet Art Silesia Aneta i Łukasz;
Fotobudka: Fotobudka Sweetfocia;
Występy niespodzianki.

Rezerwacja miejsc i szczegółowe informacje są dostępne pod nr tel. 19 116 713 lub e-mail:  biuro@szybbonczyk.pl

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice