28. Finał WOŚP w Mysłowicach

03 stycznia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Mysłowice znów grają w Wielkiej Orkiestrze Jurka Owsiaka! Główne wydarzenia będą odbywać się w okolicach Rynku i w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Tu stand-upy i atrakcyjne licytacje. Na ulicach spotkamy wolontariuszy z mysłowickich szkół średnich. 

Miasto po raz kolejny włącza się w charytatywne dzieło WOŚP. Zbiórka rozpocznie się od wczesnych godzin porannych. Wolontariuszy spotkamy na terenie całego miasta.

Od godziny 12:00 na mysłowickim Rynku rozpoczną się atrakcje dla mieszkańców. Dzieciaki będą miały okazję pomalować złomka, fani czytelnictwa wezmą w akcji wymiany książek - Książka za książkę. Na Rynku będzie można również nabyć mysłowickie pamiątki.

Główne wydarzenia odbędą się w siedzibie Mysłowickiego Ośrodka Kultury na Grunwaldzkiej 7. O godziny 17:00 pokazy taneczne. Emocje tego dnia najbardziej rozgrzeją stanuperzy: Jakub Ćwiek, Marcin Zbigniew Wojciech, Bartosz Gajda. Pomiędzy występami artystów będą odbywać się licytacje. Do wylicytowania będzie m.in. kolacja z prezydentem Dariuszem Wójtowiczem. O 20:00 światełko do nieba. 

W tym roku, koszty imprezy związane z opłatą występu artystów, materiałów i ochrony pokryje prezydent Dariusz Wójtowicz z prywatnych środków. 

Również i Ty możesz przekazać przedmiot lub usługę na licytację. Dołącz do orkiestry - przedmioty można składać w Urzędzie Miasta w Mysłowicach (pokój 218) do piątku 10 stycznia, do godziny 14:00.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice