Znakomity początek sezonu 2018/2019 w wykonaniu młodych zawodników KS Mysław

10 września 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

W rozegranym 09 września 2018 r. w Gliwicach, pierwszym turnieju wojewódzkim juniorów i juniorek sezonu 2018/2019 udział wzięło 59 zawodników oraz 32 zawodniczki.

Siedmioro młodych tenisistów stołowych reprezentowało KS Mysław Mysłowice. Pięcioro, wiekowo kadeci oraz młodzicy, pojechali na ten turniej  po to żeby zbierać doświadczenie w konfrontacji ze starszymi i teoretycznie lepszymi zawodnikami. Natomiast dwoje mysłowiczan, wiekowo juniorzy, mieli inny cele. I te cele zostały osiągnięte. W obydwóch finałach rozgrywanych w tym dniu uczestniczyli nasi zawodnicy! W finale juniorów grał Oliwer Gwizdon, a w finale juniorek Ewa Filiczak. Ewa wygrała swój finał 3:1 i tym samym zdobyła pierwsze miejsce oraz awans do turnieju głównego Grand Prix Polski juniorek. Oliwer przegrał w finale ale będąc z nr 5 przed zawodami zdobył drugie miejsce co jest też znakomitym wynikiem.

Wielkie brawa dla Ewy i Oliwiera. Życzymy powodzenie na I Grand Prix Polski, który odbędzie się w dniach 24-26.09.2018 w Drzonkowie.


/materiały: .J.Fomin/

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice