Tenisiści stołowi walczyli w Częstochowie!

05 czerwca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

W rozegranych w dniu 03 czerwca 2018 roku w Częstochowie Mistrzostwach Śląska skrzatów i żaków, zawodnicy z mysłowickiego Klubu Sportowego Mysław zdominowali najbardziej prestiżową kategorię – żaków.

Super zagrali Maks Gwizdon i Wiktor Ptak. Podczas całych rozgrywek Maks i Wiktor pokonywali swoich przeciwników bez większych problemów co doprowadziło do tego, że finał Mistrzostw Śląska żaków był wewnęczną sprawą KS Mysław. W finale, 3:1 w setach, wygrał starszy o rok i wyżej sklasyfikowany Maks Gwizdon, który zdobył medal złoty. Wiktorowi pozostał medal srebrny.
Grając razem, Maks i Wiktor, nie pozostawili żadnych szans swoim rywalom i stanęli na najwyższym stopniu podium w grze podwójnej.
Kolejny medal zdobyła Anastazja Malinowska, która wywalczyła trzecie miejsce i brąz w grze indywidualnej skrzatek.
Niewiele brakowało by dostać się do strefy medalowej pozostałym zawodnikom: żakom – Tomkowi Goli, Konradowi Pisarzowskiemu, oraz skrzatom – Oliwii Goli, Amelii Osieckiej, Witkowi Pisarzowskiemu oraz Tobiaszowi Malinowskiemu. Ich cieżka praca i zaangażowanie na treningach spowoduje, że jeszcze niejednokrotnie usłyszymy o ich sukcesach.
Ekipa w tych rocznikach nie do pokonania!
Ogromne brawa dla wszystkich. Gratulacje dla medalistów.

 

/materiały: J.Fomin/

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice