Złotoryja zdobyta przez SHOGUN Mysłowice - oto medaliści Mistrzostw Polski!

05 czerwca 2016

Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu i Kick Boxingu organizowane przez federację IMAF w Złotoryi, zostały po części zdominowane przez zawodniczki i zawodników SHOGUN Mysłowice!

Zdobycie, aż 13 złotych medali w silnie obsadzonym turnieju to wielki wyczyn. Wsród Mistrzów Polski można dostrzec po raz kolejny Bartosza Buckiego, Sebastiana Gąsiora czy Sebastiana Stachonia!
Twórcą sukcesów mysłowickiej szkoły Ju Jitsu i obecnym trenerem multimedalistów Shoguna Mysłowice jest Leszek Siekański, który po raz kolejny przygotował drużynę do wielkich zwycięstw.

13 złotych medali Mistrzostw Polski federacji IMAF, 4 srebrne i 5 brązowych to dorobek Klubu Sztuk i Sportów Walki SHOGUN Mysłowice w Mistrzostwach Polski IMAF, które 4 czerwca rozegrane zostały w Złotoryji.

Na ogólną liczbę ponad 200 startujących zawodników, 19 to reprezentanci Shoguna z sekcji Jujitsu z Mysłowic, Żarek Letnisko oraz mysłowickiej sekcji Kick- Boxingu, prowadzonej przez Sebastiana Stachonia.

W poszczególnych kategoriach wagowych nasi zawodnicy wywalczyli następujące miejsca:
W Ju-Jitsu Mistrzostwo Polski zdobyli: BUCKI BARTOSZ, GĄSIOR SEBASTIAN, WÓJCIK PIOTR, SIOŁA KAROL, MARCHEWKA MICHAŁ, BUCHAJ ZUZANNA, POMPA MATEUSZ, SOBOTA PIOTR.
Swój drugi medal i wicemistrzostwo zdobył GĄSIOR SEBASTIAN.

III miejsca i brązowe medale wywalczyli:
JOCHEMCZYK KAMIL i ZIELIŃSKI JACEK.

W systemie Kata Parami w Ju-Jitsu złote medal zdobyli: KOMANDERA MICHALINA i JOCHEMCZYK KAMIL oraz PIOTR WÓJCIK i JOCHEMCZYK KAMIL.

Sekcja Kick Boxingu również spisała się znakomicie, a zawodniczki i zawodnicy zdobyli następujące pozycje:
Złote medale zdobyli: EJDYS KINGA, STACHOŃ SEBASTIAN i BORKOWSKI ARTUR.

Srebrne medale przypadły: WALASIAK DANIEL, PYPŁACZ BARTOSZ i MARCHEWKA MICHAŁ.

Brązowe medale wywalczyli: POMPA MATEUSZ, STOLECKI PIOTR i JADCZYK WOJCIECH.

Zawodników sekcji Ju Jitsu prowadzą dwaj trenerzy, Leszek Siekański i Krystian Pakuła, natomiast prowadzącym sekcję Kick Boxingu jest Sebastian Stachoń.

Zarząd Klubu pragnie serdecznie podziękować zawodniczkom i zawodnikom sekcji Ju Jitsu i Kick Boxingu za wysiłek i zaangażowanie w pracę sportową, która doprowadziła ich do zdobycia tak wielu medali na Mistrzostwach Polski.

Teraz pozostało nam tylko czekać na powołana mysłowickich mistrzów do Kadry Polski, która niebawem weźmie udział w Mistrzostwach Europy IMAF w Bania Luce!