Zbiórka publiczna kontra promocja prezydenta!

20 lutego 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Kolejna wstydliwa promocja w Mysłowicach, pieniądze mogły trafić na konta sportowców!

Trwają zbiórki publiczne związane z wyjazdem szóstki sportowców z Mysłowic na Mistrzostwa Świata w Ju Jitsu do Abu Dhabi. Na wyjazd naszych utalentowanych zawodniczek i zawodników z Mysłowic zrzucają się znajomi, rodziny, przyjaciele i postronne osoby.

Mistrzowski Turniej to wielka szansa zaistnienia młodych ludzi na arenie międzynarodowej i zdobycie upragnionych medali.

- W chwili gdy trwa nerwowa zbiórka pieniędzy i wyścig z czasem, Urząd Miasta prowadzi kolejną kosztowną akcję promocyjną Edwarda Lasoka pod przykrywką spotkań z mieszkańcami i przekazania 1%. Wszędzie widać twarz Lasoka, na przystankach, na szkołach, urzędach, słupach... Pieniądze zamiast na promocje prezydenta powinny trafić na konta klubów - psioczą sportowe rodziny.

- Dlaczego pieniądze na promocję prezydenta Lasoka nie trafiły na konta obsługi wyjazdu młodych Mysłowiczan? - pytają trenerzy.

Gdyby ktoś próbował wyprodukować oraz rozwiesić po cenach rynkowych swoje plakaty i ulotki w miejscach gdzie wisi Lasok, pewnie zapłaciłby wartość wyjazdu kilku sportowców na Mistrzowski Turniej.
To kolejny wstydliwy argument na to, że racjonalność wydatków nie ma nic wspólnego z mądrością lokalnych polityków.

A Wy szanowne sportowe rodziny pamiętajcie, żeby nie wspierać i nie promować ludzi, którzy zapominają o Was w trudnych chwilach!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice