Zapraszamy na „Plaża Open” Mysłowice 2019’

03 lipca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Tegoroczna edycja Plaża Open to X jubileuszowa edycja rozgrywek siatkówki plażowej. Mysłowice dołączyły w tym roku do miast, w których rozgrywane są turniejowe mecze. Rozgrywki odbędą się już w najbliższy weekend się (od 5 do 7 lipca) w Parku Słupna.

Na Plażę Open 2019’ zapraszają Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz, Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Papaj oraz dyrektor MOSiR Karol Pawlik.

Więcej dowiesz się TUTAJ!

- Mysłowice to miasto posiadające znakomitą infrastrukturę do turniejów siatkówki plażowej, to tutaj odbywały się największe światowe turnieje i po dziesięciu latach cyklu Plaża Open mamy zaszczyt zagościć w Mysłowicach w parku Słupna, dlatego specjalnie dla mysłowiczan przygotujemy atrakcje tworzącą atmosferę rodzinnego pikniku – mówi Marcin Strządała, dyrektor generalny Plaża Open (wypowiedz dla Dziennika Zachodniego).

Fani siatkówki plażowej już nie potrafią się doczekać, aby zasiąść na trybunach i zobaczyć mecze na najwyższym sportowym poziomie.

- W imieniu Organizatorów pragnę zaprosić mieszkańców Myslowic oraz okolicznych miast na kolejną  imprezę rangi mistrzowskiej do Parku Słupna. Niech to wydarzenie stanie się wielkim świętem siatkówki - zachęca do kibicowania Prezydent Miasta Dariusz Wójtowicz.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice