XIX Turniej Piłki Nożnej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

12 kwietnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

10 kwietnia 2019r. na Stadionie Śląskim odbył się XIX Turniej Piłki Nożnej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Był to finał wojewódzki dziewcząt i chłopców w kategorii u-12. W turnieju brały udział najlepsze drużyny w województwie śląskim. Wśród chłopców startowało 48 drużyn a wśród dziewcząt 32 drużyny.

W tym wspaniałym turnieju wzięła udział nasza drużyna chłopców, która osiągnęła najlepszy wynik z dotychczasowych turniejów. Najpierw wygraliśmy 3 mecze i zajęliśmy 1 miejsce w grupie a później graliśmy mecz w 1/8 finału, gdzie niestety doznaliśmy porażki i zakończyliśmy udział w turnieju.

W przerwach zwiedziliśmy środek stadionu śląskiego, między innymi szatnie zawodników reprezentacji i całe zaplecze stadionu. Turniej był wspaniały i grając na samej płycie tego stadionu to nie lada gratka. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe medale, gadżety i smakołyki od firmy Tymbark. Wspaniały turniej i wielki sukces naszej drużyny.

Gratulujemy chłopakom.

Skład naszej drużyny:
Hellak D.
Janosz W.
Karliński B.
Kurowski W.
Leśniowski D.
Niemczyk P.
Witkowski F.
Wierciński D.
Zbierański N.

Nadesłane

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice