Weekendowe zmagania dziewcząt z Silesii Volley!

12 lutego 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Po długiej przerwie na parkiety Mysłowickiego MOSiRu wracają siatkarki II ligi. Kalendarz spotkań tak został skonstruowany, iż od 19.12 wszystkie spotkania zawodniczki zespołu z Mysłowic rozgrywały na wyjeździe wygrywając 3 z 4 spotkań.

Aktualnie zespół zajmuje 2 miejsce w swojej grupie i najbliższy sobotni mecz będzie weryfikacją umiejętności, ponieważ zmierzymy się z liderem tabeli: TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski. Mecz rozegrany zostanie o godz. 16.00 ale bez wsparcia publiczności – natomiast na fanpage klubu odbędzie się na transmisja na żywo.

Na parkiet wracają młodziczki – które w mysłowickim składzie rozegrają kolejny Turniej w ramach ligi młodziczek SZPS. Dla najmłodszych również jest to powrót po ponad miesięcznej przerwie świąteczno-feryjnej.

W niedzielę w hali przy ul. Bończyka 32z o kolejne zwycięstwa i awanse do kolejnych etapów walczyć będą dziewczęta z najmłodszej kategorii minisiatkówki. Po udanym ubiegłotygodniowym turnieju mamy nadzieję na kolejne dobre występy naszych najmłodszych.

Dziewczyny trzymamy mocno kciuki!

Info i foto: Silesia Volley

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice