Trzy lata Lechii Volleyball Mysłowice!

01 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

To już trzy lata istnienia Klubu siatkarskiego Lechia Volleyball Mysłowice. Zaczynaliśmy naszą przygodę z siatkówką z dwoma grupami dziewcząt oraz jedną grupą chłopców. Obecnie w naszym klubie trenuje ogółem blisko setka dziewcząt i chłopców w dziewięciu grupach: pięć grup rozgrywkowych w kategorii kadetka, młodziczki i młodzicy oraz cztery grupy dla młodszych dzieci. W okresie naszej działalności wielokrotnie organizowaliśmy turnieje piłki siatkowej, braliśmy udział w rozgrywkach minisiatkówki oraz rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. Byliśmy również organizatorami trzech obozów sportowych : w Zawoi, Mrzeżynie  i Kołobrzegu.

Nasze działania są możliwe dzięki pomocy Urzędu Miasta Mysłowice w formie dofinansowania oraz Dyrekcji MOSiR Mysłowice, która udostępnia nam hale sportowe. Możemy również rokrocznie liczyć na wsparcie Dyrekcji mysłowickich szkół: SP1, SP13, SP14 oraz II Liceum Ogólnokształcącego. Niezmiernie wdzięczni jesteśmy również firmom i instytucjom: KONKO S.A. z Mysłowic, GPW w Katowicach, Urzędowi Marszałkowskiemu, Narodowemu Instytutowi Wolności, Fundacji LOTTO, którym nie jest obojętny los młodych sportowców, a środki przekazane przez ww. podmioty są nieocenioną inwestycją w rozwój klubu. Pragnę podziękować także Rodzicom naszych podopiecznych, bez których nic by się nie udało

Dziękujemy wszystkim, którzy wiernie kibicują naszym działaniom. Dzięki Wam z wiarą i optymizmem przygotowujemy się do kolejnego sezonu.

W imieniu klubu Zarząd! 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice