Trwa medalowa passa zawodników ROAN Fightr Club Mysłowice sekcji ju jitsu!

20 maja 2019

W ubiegłym tygodniu zawodnicy walczyli w holenderskim mieście Amesfoort, które było organizatorem Pucharu Europy w ju jitsu. Nasi zawodnicy na tym turnieju wywalczyli aż 6 medali w tym 4 złote. Iwo Filus, Kamil Jasiński, Kuba Pacwa i Patryk Dańkowski -  złoto, Oskar Sikora, Mikołaj Zipper - brąz. Niestety kontuzja Emilii Zipper wykluczyła ją z dalszych walk.

Równolegle nasi młodsi zawodnicy walczyli w Sosnowcu - Niwce, nie byli gorsi od starszych kolegów walczących w Holandii w Pucharze Europy w Ju Jitsu. I tak:

II miejsce - Kułaga Igor, Gałgański Dorian, Stebel Łukasz,
III miejsce - Stylok Maciej, Wójcik Tomasz, Skała Amelia, Skała Olivier

Na międzynarodowych zawodach rozgrywanych w mieście Budva w Czarnogórze nasi zawodnicy zaliczyli bardzo dobry start: Patryk Dańkowski zdominował dwie kategorie wiekowe U 14 i U 16 w czterech kategoriach wagowych w Ne Waza nazywamy go super medalistą, zdobył 4 złote medale, Kuba Pacwa zdobył aż 3 medale w tym 2 złote w fightingu i 1 srebrny w ne waza, Patryk Kostrzewa zdobył 1 złoty medal w ne waza i 1 srebrny  medal w fightingu, Damian Kostrzewa zdobył 1 złoty medal w ne waza i 1 srebrny medal w fightingu.

Brawo Roanki młodsze i starsze. Dziękujemy za emocje i medale!

Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi ju jitsu, judo, BJJ i boksu, pod kierunkiem trenerów jednych z najlepszych w kraju.