Sobotni Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym

23 czerwca 2016

W sobotę 18 czerwca 2016 r. rozegrany został ostatni turniej cyklu Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym. W całym cyklu turnieju sklasyfikowanych zostało równo 80 zawodników i zawodniczek w 6 kategoriach wiekowych.

Byli to młodzi tenisiści stołowi z naszego regionu oraz województw opolskiego i małopolskiego. Na pochwałę zasługują wszyscy medaliści, którzy walczyli zacięcie do ostatniego punktu. Ale na wyróżnienie zasługują Oliwer Gwizdon z Klubu Olimpijczyka, który wyłgał kat. szkół podstawowych oraz kat. gimnazjum, oraz Julię Tomecką z KTS Mysłowice, która wygrała kat. gimnazjum oraz zdobyła drugie miejsce w kat. chłopaków.

Oprócz ogólnej, była prowadzona osobna klasyfikacja dla osób nie trenujących w klubach. Zwyciężyła w niej Kinga Stolecka z Mysłowic.

Medaliści w poszczególnych kategoriach:
Szkoły podstawowe:

Klasy I-III dziewczyny:

1 miejsce Julia Białoń ZSS Mysłowice,

2 miejsce Zuzanna Piwowar ZSS Mysłowice,

3 miejsce Vanessa Sierpińska ZSS Mysłowice.