Rybnik: Medalowe żniwo Wojowników z Mysłowic!

14 maja 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

W niedzielę w Rybniku odbył się Turniej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu sportowym. W zawodach wystartowało tylko 12 zawodników reprezentujących  ROAN FIGHT CLUB Mysłowice, ponieważ znaczna część zawodników przygotowuje się do silnie obsadzonego Silesia Open, które odbędzie się 9 czerwca w Mysłowicach na hali im. Stanisława Padlewskiego. Zawodniczki i zawodnicy ROAN tradycyjnie rywalizowali w 3 konkurencjach Ju Jitsu tj. fighting, fighting bez I fazy i Ne waza.

W sumie 12-osobowa reprezentacja zdobyła, aż 26 medali, w tym 12 złotych, 9 srebrnych i 5 brązowych.

Swoją dominację po raz kolejny potwierdził Bartłomiej Drozd zdobywając 3 złote medale. Jest to kolejny turniej Bartka, w którym wygrywa wszystkie konkurencje. W niedzielnym turnieju 3 złote medale zdobył równiez Kamil Jasiński. Blisko tego wyczynu był Daniel Wróbel, który zdobył 2 złote i 1 srebrny medal. Do grona naszych multimedalistów dołączyli również Kamila Janota zdobywając 3 srebrne medale i Igor Guzy, który zdobył 2 brązowe i 1 srebrny medal.

Reszta naszej wspaniałej ekipy uplasowała się na następujących miejscach:
Fighting:
Kukwa Igor, Nojman Sebastian i Wiktoria Kimel – I miejsce,
Pacwa Kuba i Kimel Bartek – II miejsce
Langner Olivier i Byczak Kuba – III miejsce
Ne waza:
Kimel Wiktoria – I miejsce
Kukwa Igor i Byczak Kuba – II miejsce
Pacwa Kuba – III miejsce

Dziękujemy za wspaniałe walki,  mnóstwo emocji i sportowych przeżyć. Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia na kolejnym mistrzowskim turnieju!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice