Rowerowe Mysłowice na zimowym rajdzie w Jaworznie!

28 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

To był piękny dzień w towarzystwie grupy ROWEROWE MYSŁOWICE . Cudowny czas spędzony standardowo na rowerach.  Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym nie mogło nas zabraknąć na ZIMOWEJ EDYCJI RAJDU organizowanego przez Stowarzyszenie Rowerowe Cztery Pory Roku Jaworzno.

Tym razem udział w rajdzie wzięły 22 osoby w barwach Mysłowic, ta liczba pozwoliła nam zająć pierwsze miejsce w konkursie na „Najliczniejszą grupę”- dziękujemy organizatorowi za wspaniałą statuetkę symbolizującą wygraną w tej kategorii. Rajd jak zwykle rewelacyjnie przygotowany. Start odbył się spod Galerii Galena w Jaworznie, trasa liczyła 15 km. Meta znajdowała się na terenie boiska Azotania, gdzie na rowerzystów czekał poczęstunek: ognisko z kiełbaskami oraz przepyszny barszczyk.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, a organizatorom należą się wielkie brawa za przygotowanie rajdu.Jak zawsze wróciliśmy do domu w pozytywnych nastrojach!

Źródło: https://www.facebook.com/Rowerowe-Mys%C5%82owice-115711012428681/

Foto: Jarosław Gałecki /Jaw.pl

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice