Roan Fight Club - zawody w Ostravie!

02 marca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Po sukcesie w International Judo League w Krakowie w dniu 22.02.2020 r. gdzie Kamil Jasiński wywalczył brązowy medal a Lena Baranowska wywalczyła 7 miejsce, przyszedł czas kolejny start w turnieju judo w czeskiej Ostravie. Tym razem w dniu 29.02.2020 r. w Ostravie wystartowała piątka naszych zawodników, która mimo, że nie zdobyła medalu zaprezentowała się doskonale.

Należy wspomnieć, że czeski turniej jest jednym z mocniejszych turniejów judo, może o tym świadczyć fakt, że w poszczególnych kategoriach wagowych obsada zawodników wynosiła od 27 aż do 70 osób. Tym bardziej cieszą zajęte miejsca przez naszych zawodników: Filus Judyta, Filus Iwo i Kamil Jasiński – zajęli 7 miejsca, przegrali wejście do ćwierć finału, niestety przez kontrowersyjne wskazania sędziego. Lena Baranowska i Bartek Rydel po emocjonujących walkach nie przeszli do dalszej eliminacji.

Dziękujemy zawodnikom, rodzicom i trenerce Sonii za pracowitą i emocjonującą sobotę.

Mat. nadesłany

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice