Roan Fight Club Mysłowice na Pucharze Polski!

15 kwietnia 2019

W sobotę 13 kwietnia  odbył się II Puchar Polski w ju jitsu w Krakowie, gdzie wystartowało 27 zawodników klubu. Startowali w trzech kategoriach ju jitsu:  Fighting, Ne Waza i No Gi. Zdobyli 36 medali co dało Im w ogólnej klasyfikacji II miejsce drużynowe. Wywalczyli sporo medali:

- złoto- 16

- srebro- 12

- brąz- 8

A oto szczegóły:

Fighting:
złoto zdobyli: Monika Helak, Oskar Sikora, Daniel Wróbel, Kostrzewa Patryk, Bartosz Rydel, Damian Kostrzewa, Igor Kukwa, Iwo Filus, Mikołaja Zipper, Igor Guzy i Judyta Filu.

srebro zdobyli: Monika Helak, Sebastian Nojman, Wiktoria Kimel, Kamila Janota, Kuba Pacwa , Bartłomiej Drozd JamilJasiński.

brąz zdobyli: Denis Gawli, Ryan Gawlik, Olivier Langner, Lena Baranowska i Adrianna Zipper.

Ne waza:

Złoto zdobyli: Ogor Guzy, Kubą Pacwa i Patryk Dańkowski.

Srebro zdobyli: Patryk Kostrzewa, Damian Kostrzewa, Kamil Jasiński i Wiktoria Kimel.

Brąz zdobyli: Judyta Filus, Adrianna Zipper i Monika Helak.

No Gi:

Złoto zdobyli: Patryk Dańkowski i Igor Guzy.

Srebro zdobyła: Wiktoria Kimel.

Trener Klubu dziękuje wszystkim zawodnikom za wspaniałe walki a rodzicom za wsparcie.