Puchar Polski ju jitsu w Jeleniej Górze!

04 lutego 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Jelenia Góra była gospodarzem pierwszych w tym roku zawodów ju jitsu mających wyłonić przyszłą Kadrę Polski w rocznikach U-12, U-15, U-18, U-21 i senior na rok 2019. Zawody rozegrano 02.02.2019r.                                                      
Dzięki dużemu wsparciu ze strony Urzędu Miasta Mysłowice zawodnicy ROAN Fight Club Mysłowice mogli wystartować w tych zawodach. Ostatecznie do Jeleniej Góry wystartowało 23 zawodników broniących barw klubu ROAN Fight Club Mysłowice i reprezentujących nasze miasto.

Nasi zawodnicy tradycyjnie wystartowali  w fightingu (wolna walka)                                 i Ne waza(BJJ) zdobywając w sumie 31 medali.                                                           
Fighting:

I miejsca:  Filus Judyta, Guzy Igor, Kostrzewa Damian, Filus Iwo, Janota Kamila, Zipper Mikołaj, Kostrzewa Patryk, Wróbel Daniel, Kukwa Igor,  Helak Monika, Sikora Oskar, Nojman Sebastian.

II miejsca:  Pacwa Kuba, Jasiński Kamil, Kimel Bartek, Kimel  Wiktoria, Helak Monika.
III miejsca: Bartłomiej Drozd, Langner Olivier, Czarnecki Dawid.  
IV miejsca: Baranowska Lena i Kaczmarczyk Karol.  
Ne Waza:
I miejsca:  Guzy Igor, Kostrzewa Patryk, Dańkowski Patryk, Helak Monika.
II miejsca:  Kostrzewa Damian, Pacwa Kuba, Kukwa Igor, Kimel  Wiktoria.
III miejsca: Jasiński Kamil, Zipper Emilia.
V miejsce: Drozd Bartłomiej, Langner Olivier.

Wielkie brawa dla całej ekipy za piękne walki stojące na wysokim poziomie, moc sportowych  wrażeń i wiele emocji. Również brawa dla silnej grupy rodziców naszych zawodników, którzy mocno trzymali kciuki i dopingowali w trakcie walk.
Podziękowania dla Urzędu Miasta Mysłowice za udzielone wsparcie.

Nadesłane

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice