Poszukiwani oldboje Górnika 09 Mysłowice!

29 kwietnia 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Na Kocinie powstaje drużyna oldbojów! Zapraszamy więc wszystkich piłkarzy powyżej 35 roku życia na treningi do nowego zespołu. Drużyna oldbojów Kociny będzie brała udział w spotkaniach charytatywnych, meczach towarzyskich, oraz turniejach.

Pierwsze spotkanie i zajęcia odbędą się we wtorek 11 maja na stadionie Górnika 09, a poprowadzi je obecny sztab trenerski pierwszego zespołu!

Nigdy nie jest za późno. Mysłowice to miasto piłkarskie, w którym w ostatnich dziesięcioleciach wychowało się wielu utalentowanych zawodników. Dochodziły do nas sygnały ze środowiska, że jest wielu zawodników, którzy chcieliby wrócić do korzeni i na nowo związać się z Klubem. To idealna okazja, a naszą ideą jest aby klub otwarty był dla wszystkich miłośników sportu, bez względu na wiek - mówi Wiktor Kaczyński.

Drodzy oldboiści przybywajcie licznie na Wasz obiekt we wtorek 11 maja o godz. 18:00, gdzie odbędzie się  krótkie spotkanie na sali konferencyjnej. Po częsci oficjlnej rozpocznie się trening!

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice