Sport (2223)
czy_to_przelamanie.jpg

Czy to przełamanie?

To było jedno z tych spotkań, które trzeba wygrywać. Na pewno pozwoli nam ono odbić się od pewnego psychicznego dna, na którym się ostatnio znaleźliśmy - stwierdził po zwycięstwie nad Rumią Sebastian Michalak, trener Remagum MOSiR Mysłowice.

16 sty 2009 0 Więcej...
pierwsze_wzmocnienie.jpg

Pierwsze wzmocnienie

W tym tygodniu Górnik 09 rozpoczął regularne przygotowania do zbliżającej się rundy wiosennej. W szeregach "Kociny" jest już nowy nabytek zespołu, Artur Derbin, który ostatnio występował w drużynie lidera ligi okręgowej, Czarnych Sosnowiec.

16 sty 2009 0 Więcej...

Powalczą młodzi Judocy

Judo Już jutro do Mysłowic zjadą się najbardziej utalentowani młodzi judocy z województwa śląskiego. Wezmą udział w odbywających się po raz pierwszy w naszym mieście mistrzostwach Śląska w judo.

16 sty 2009 0 Więcej...
swiadomy_sily_i_umiejetnosci.jpg

Świadomy siły i umiejętności

Z Grzegorzem Proksą, polskim zawodowym bokserem, mysłowiczaninem, młodzieżowym mistrzem świata WBC i IBF w wadze średniej rozmawia Marcin Król

16 sty 2009 0 Więcej...
wosp_na_hali.jpg

wośp na hali

W niedzielne przedpołudnie na hali widowiskowo sportowej na Bończyku odbył się turniej charytatywny podczas którego zbierano pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Podczas licytacji właścicielka pubu Braks Aneta Sikora zakupiła rękawice Grzegorza Proksy. Turniej…

11 sty 2009 0 Więcej...
siatkarki_gora_wreszcie_zwyciestwo_w_dobrym_stylu.jpg

Siatkarki górą! Wreszcie zwycięstwo w dobrym stylu!

Siatkarki Remagum MOSiR Mysłowice odniosły w bardzo dobrym stylu zwycięstwo nad zespołem EC Wybrzeże TPS Rumia 3:0 ( 25:21, 26:24, 25:21) . Tak więc po kilku bolesnych porażkach zespół pokazał, że potrafi grać na wysokim poziomie i wygrywać z najlepszymi zespołami w I lidze. Zawodniczką…

10 sty 2009 0 Więcej...
lanie_jak_w_szostej_klasie.jpg

Lanie jak w szóstej klasie

W pierwszym meczu z faworyzowaną drużyną Budowlanych Łódź zespół Remagum Mysłowice sprawił niespodziankę, przegrywając tylko 2:3. W rewanżu łodzianki dominowały już wyraźnie, wygrywając 3:0.

09 sty 2009 0 Więcej...
gornik_wesola_rozpoczal_treningi.jpg

Górnik Wesoła rozpoczął treningi

Po świątecznej przerwie do treningów wracają piłkarze. We wtorek miało miejsce pierwsze spotkanie Górnika Wesoła, na którym ustalany był plan przygotowań na rundę wiosenną.

09 sty 2009 0 Więcej...
juniorki_mosir_myslowice_awansowaly_do_polfinalu_mistrzostw_slaska_z_pierwszego_miejsca.jpg

Juniorki MOSiR Mysłowice awansowały do półfinału mistrzostw Śląska z pierwszego miejsca

Bez najmniejszych problemów uzyskały awans do półfinału Mistrzostw Śląska juniorki MOSiR Mysłowice. Wygrały wszystkie mecze w turnieju ćwierćfinałowym, a jedyną przegraną było losowanie gospodarza kolejnego etapu eliminacji.

09 sty 2009 0 Więcej...
gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice