Sport (1965)
lanie_jak_w_szostej_klasie.jpg

Lanie jak w szóstej klasie

W pierwszym meczu z faworyzowaną drużyną Budowlanych Łódź zespół Remagum Mysłowice sprawił niespodziankę, przegrywając tylko 2:3. W rewanżu łodzianki dominowały już wyraźnie, wygrywając 3:0.

09 sty 2009 0 Więcej...
gornik_wesola_rozpoczal_treningi.jpg

Górnik Wesoła rozpoczął treningi

Po świątecznej przerwie do treningów wracają piłkarze. We wtorek miało miejsce pierwsze spotkanie Górnika Wesoła, na którym ustalany był plan przygotowań na rundę wiosenną.

09 sty 2009 0 Więcej...
juniorki_mosir_myslowice_awansowaly_do_polfinalu_mistrzostw_slaska_z_pierwszego_miejsca.jpg

Juniorki MOSiR Mysłowice awansowały do półfinału mistrzostw Śląska z pierwszego miejsca

Bez najmniejszych problemów uzyskały awans do półfinału Mistrzostw Śląska juniorki MOSiR Mysłowice. Wygrały wszystkie mecze w turnieju ćwierćfinałowym, a jedyną przegraną było losowanie gospodarza kolejnego etapu eliminacji.

09 sty 2009 0 Więcej...
na_nartach_po_haldach_i_to_w_myslowicach.jpg

Na nartach po hałdach? I to w Mysłowicach!

Według nieoficjalnych informacji, obszar po kopalni Mysłowice zostanie zagospodarowany na centrum sportowo-rekreacyjne. Ma to się stać w ciągu najbliższych trzech lat. Jeden z pracowników Katowickiego Holdingu Węglowego powiedział nam, że KHW prowadzi szeroko zakrojone rozmowy w sprawie sprzedaży…

08 sty 2009 0 Więcej...
noworoczne_zyczenia_pilki_kopanej.jpg

Noworoczne życzenia piłki kopanej

Postawa naszych ligowców jest dla nas zagadką, dlatego poniżej przedstawiamy listę nadziei, oczekiwań i szans jakie wg naszej redakcji mają piłkarskie kluby Mysłowic.Cel: awans.

08 sty 2009 0 Więcej...
noworoczny_turniej_silesia_big_star_cup.jpg

Noworoczny Turniej SILESIA BIG STAR CUP

Pierwszy noworoczny Turniej w siatkówce dziewcząt Silesia Big Star Cup już rozstrzygnięty. To pierwszy tak duży turniej dla dziewcząt w wieku 11 i 12 lat jaki odbył się w naszym mieście. Pomysłodawcami całego przedsięwzięcia są dwie trenerki Żaneta Michalak i Joanna Królczyk oraz sekretarz…

04 sty 2009 0 Więcej...
za_duzo_remisowali.jpg

Za dużo remisowali

W tym sezonie po raz pierwszy w IV lidze walczyły dwa mysłowickie zespoły. O ile pozycja Górnika Wesoła z pewnością cieszy, Górnik 09 mocno zawiódł oczekiwania.

04 sty 2009 0 Więcej...
w_maju_myslowice_beda_goscic_kolejny_world_tour.jpg

W maju Mysłowice będą gościć kolejny World Tour

W ubiegłym tygodniu Światowa Federacja Piłki Siatkowej opublikowała już oficjalny kalendarz rozgrywek World Tour w siatkówce plażowej. Mysłowicki turniej odbędzie się pod koniec maja.

03 sty 2009 0 Więcej...
swiateczny_turniej_siatkowki.jpg

Świateczny turniej siatkówki

To był już III Świąteczny Turniej w mini siatkówce dziewcząt, który odbył się 10 grudnia w mysłowickiej Hali Widowiskowo Sportowej na Bończyku. Oprócz dziewcząt z naszego miasta w rywalizacji udział wzięły drużyny z Czeladzi i Rudy Śląskiej. Organizatorami byli Żaneta Michalak,…

03 sty 2009 0 Więcej...
gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice