Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu !

06 stycznia 2019

W sobotę 5 stycznia, na Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Jasińskiego odbyły się Zawody Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu, w kategoriach wiekowych od 6 do 17 lat. Młodzi adepci sztuk walki z Mysłowic sprawili się znakomicie i zdobyli cały worek medali!

Pierwszy tegoroczny Turniej skupił na mysłowickich matach 230 uczestników z 21 klubów sportowych. Bardzo dobrze wypadła mysłowiczanka Kamila Janota w kategorii wagowej do 48 kg, która zajęła 1 miejsce w fighting z pierwszą fazą, 1 miejsce w fighting bez pierwszej fazy oraz w kategorii do 52 kg 2 miejsce w ne waza i 2 miejsce w fighting z pierwszą fazą. W sumie wywalczyła, aż 4 medale!

Świetnie wypadł również Igor Guzy zdobywając 3 złote medale w kategorii wagowej do 42 kg, wygrywając w Fighting, w ne waza oraz w Fighting bez pierwszej fazy!
Kapitalne walki stoczyli zawodnicy i zawodniczki z Mysłowic, o których wynikach i medalowych zdobyczach przeczytacie niebawem.

Zawody odbywające się na hali MOSiR Mysłowice przy ulicy Jasińskiego odwiedził Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz, który w trakcie turnieju wręczał pamiątkowe dyplomy i medale.