Oficjalnie rajd Bajtel na kole dobiegł końca!

09 czerwca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Teraz przyszedł czas na spakowanie pakietów oraz wypisanie ślicznych dyplomów dla naszych małych kolarzy. W rajdzie rowerowym wzięło udział blisko 200 młodych fanów dwóch kółek - czytamy na stronie MOSiR Mysłowice.

- Głównymi bohaterami były dzieci, bo to z okazji ich święta, odbył się rajd. Aby ukończyć rowerowe wyzwanie uczestnicy musieli odwiedzić 6 lokalizacji znajdujących się w Mysłowicach i uwiecznić swoją podróż na zdjęciach. Trasa skonfigurowana została tak, aby spokojnie mogli ją pokonać także najmłodsi rowerzyści. Udział w rajdzie był bezpłatny a każdy niepełnoletni rowerzysta otrzyma: dyplom medal oraz koszulkę - mówi Sławomir Kotowicz z MOSiR Mysłowice.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie miła słowa jakie otrzymaliśmy czy to w komentarzach, wiadomościach prywatnych czy za pośrednictwem poczty e-mail. Pomimo trudnej sytuacji, każdy miły gest napawa nas optymizmem i nadaje naszej pracy sens! - dodaje Kotowicz.

Rajd spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony mieszkańców, dlatego organizatorzy obiecują, że na pewno nie jest to ostatnia edycja. 

Pakiety można odbierać od 9 czerwca 2020, od godziny 9:00 w hali widowiskowo – sportowej zlokalizowanej przy ul. Bończyka 32z.

Źródło: MOSiR Mysłowice

 

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice