NIGHTSKATING Mysłowice!

07 września 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" wraz z Urzędem Miasta Mysłowice, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mysłowicach oraz partnerem głównym imprezy CADesigner Engineering Sp. z o.o. zapraszają na Nightskating Mysłowice. Po prawie dwu letniej przerwie spowodowanej pandemią nightskating wraca na ulice Mysłowic, by wspólnie bawić się podczas przejazdu na rolkach.

Z powodu obostrzeń związanych z COVID impreza będzie tylko dla 250 osób i liczy się lista z FB, należy również posiadać wypełnione oświadczenie do pobrania tutaj - https://tiny.pl/9twkz

16 września 2021 od 19:30 zapraszamy pod halę sportową przy ulicy Bończyka.
Rozpoczęcie przejazdu o godzinie 20:00 - na parkingu przy hali MOSIR, następnie przejazd prowadzić będzie przez ulice: Bończyka, Tuwima, Janowska, Partyzantów, 1000-lecia Państwa Polskiego, Mikołowska, Partyzantów, Stadionowa, Oświęcimska, Karola Miarki, Armii Krajowej, Wielka Skotnica, Katowicka Boczna. Zakończenie imprezy przewidziano na godzinę 21.30 na parkingu przy hali MOSIR.

Trasa jest łatwa, bezpieczna i przyjemna. Wszystkie dzieci, które chcą brać udział w przejeździe muszą być pod opieką dorosłych! Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zalecamy wszystkim uczestnikom, naszych przejazdów!

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Serdecznie zapraszamy.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice