Mysłowickie Fit Poranki z MOSiR

27 sierpnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Mysłowickie Fit Poranki to coraz bardziej popularna forma porannego rozruchu na świeżym powietrzu. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Dariusz Wójtowicz, który osobiście odwiedza uczestników zajęć.

- Cieszę się, że Mysłowice zaczynają żyć, a mieszkańcy coraz chętniej włączają się w wydarzenia kulturalne, sportowe i rekreacyjne. Fit Poranki posiadają ogromny potencjał, więc zrobię wszystko, aby te plenerowe spotkania wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń miejskich - mówi Dariusz Wójtowicz, prezydent miasta.

Mat. Iwona Chajto

Fit Poranki w Parku Słupna to wszechstronne zajęcia oparte na zasadach treningu zdrowotnego, których nadrzędnym celem jest ogólny rozwój i poprawa sprawności fizycznej oraz budowanie prawidłowych nawyków ruchowych.

Treningi dedykowane są dla kobiet, mężczyzn, młodzieży, rodzin z dziećmi oraz wszystkich którzy chcą aktywnie zacząć weekend w miłym towarzystwie.

- Po porannym rozruchu zapraszam na fit śniadanie, gdzie dla ćwiczących serwowane są świeże owoce - mówi dyrektor MOSiR Karol Pawlik.

Mysłowickie Fit Poranki z MOSiR organizowane są w okresie wakacyjnym w soboty od godziny 9:00, na obiekcie Parku Słupna.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice