Mysłowicki policjant Mistrzem Polski Służb Mundurowych 2020!

15 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Policjant z mysłowickiej komendy - asp. sztab. Dariusz Opatrzyk,wywalczył złoty medal podczas VIII Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w badmintonie. W zawodach udział wzięło blisko 100 zawodników z całego kraju. Mysłowicki mundurowy już od kilku lat zajmuje czołowe miejsca w zawodach.

W miniony weekend w Suchedniowie w woj. świętokrzyskim odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w badmintonie. W zawodach udział wzięło blisko 100 uczestników, reprezentujących formacje: policji, wojska, służby więziennej, straży granicznej, straży pożarnej i żandarmerii wojskowej. Zawody po raz kolejny okazały się bardzo udane dla policjanta z Mysłowic. Wśród tak licznej grupy, w grze singlowej w kategorii 35+ okazał się bezkonkurencyjny, pokonując wszystkich swoich rywali bez straty seta i zdobywając tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych 2020. Dwudniowy turniej był bardzo wyczerpujący, ponieważ z roku na rok poziom sportowy zawodów jest coraz wyższy.

Mundurowi w tych zawodach mogli uczestniczyć w dwóch kategoriach. Nasz reprezentant zagrał także w grze deblowej ze swoim kolegą Łukaszem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policyjny duet, po emocjonujących spotkaniach, zakończył rywalizację stając na 3 stopniu podium.

Asp. sztab. Dariusz Opatrzyk w codziennej służbie zajmuje się profilaktyką. W czasie wolnym zawsze znajduje czas na ulubiony sport i systematyczny trening. Swoją miłością do badmintona próbuje również zarazić dzieci i młodzież.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice