Modernizacja szatni na Górniku Wesoła!

05 lutego 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Odkąd do Mysłowic wprowadzili się sportowcy Hegemona, obiekt byłego Górnika Wesoła wyglada coraz bardziej okazale. Nasz lokalny zespół rugby doprowadził już do porządku zaniedbaną główną płytę boiska, uporządkował okoliczny teren, a nawet odświeżył i oczyścił boczne boisko.

Dobra współpraca z Radą Dzielnicy Wesoła zaowocowała zakupem nowych bramek.

Obecnie trwa remont bocznego budynku gdzie mieszczą się stare szatnie. Przez ostatnie lata pomieszczenia zaplecza technicznego popadały w ruinę.

Nowy Prezydent Miasta Dariusz Wójtowicz i dyrektor MOSiR Karol Pawlik postanowili to zmienić i przeprowadzić remont systemem gospodarczym. Nie przejmując się tym, że większość miejskich radnych zabrała pieniądze na działalność ośrodka sportu, rozpoczęli modernizację pomieszczeń, przy współpracy z klubem rugby.

Planowane zakończenie remontu szatni przewiduje się późną wiosną tego roku. Nowe natryski i odświeżone pomieszczenia mają służyć dzieciom, młodzieży oraz drużynom seniorów.

Boiska byłego Górnika Wesoła dzielą między sobą zawodniczki i zawodnicy sekcji rugby oraz piłki nożnej.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice