MKS Mysłowice - zakończenie sezonu!

21 listopada 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Drużyna MKS Mysłowice grająca w rozgrywkach 5 Ligi Okręgowej w kategorii orlik, w ubiegłą sobotę zakończyła sezon 2019. Zajęła w swojej grupie 4 miejsce wśród 8 drużyn, ustępując tylko drużynom Stadionu Śląskiego, GKS Katowice i Grunwaldu Ruda Śląska.

Jest to najwyżej sklasyfikowana mysłowicka drużyna grająca w roczniku 2009. Młodzież prowadzona jest przez trenera Pawła Małolepszego, składa się z zawodników z rocznika 2009 i 2010. Kilku z nich brało udział w treningach kadry Podokręgu Katowice.

Po zakończonym sezonie ligowym młodzi pikarze nie odpoczywają i już w najbliższą sobotę będą reprezentować Mysłowice na Zimowej Lidze SMS Arena w Tychach.

MKS występują w składzie: Jakub Flasza, Filip Straszak, Michał Lenartowicz,Przemysław Skibiński , Dawid Burdach, Bartosz Szołtysek, Wojciech Sobczak, Marcel Patoń, Tomasz Iwańczuk,Szymon Suchowirski, Krzysztof Badurak i Błażej Walicki.

Obecnie prowadzony jest nabór uzupełniający, mający na celu zwiększenie rywalizacji i podniesienie poziomu sportowego drużyny.

Informacje i zapisy tel. 572-151-420

Mat. nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice