Mistrzostwa Śląska

23 kwietnia 2009

W dniach 18-19 kwietnia w Sosnowcu odbyły się Mistrzostwa Śląska juniorek w tenisie stołowym.

W dniach 18-19 kwietnia w Sosnowcu odbyły się Mistrzostwa Śląska juniorek w tenisie stołowym. W pierwszym dniu, drużyna MOSiRu Mysłowice w składzie: Aleksandra Wojciechowska, Patrycja Wiechuła, Martyna Zygadło wywalczyła złoto. Drugiego dnia, podopieczne p.Beaty Nowak i Patrycji Wszołek, startowały indywidualnie zdobywając kolejne medale: Patrycja Wiechuła - złoty, Martyna Zygadło - brązowy w singlu, para Wiechuła/Wojciechowska złoto w deblu oraz Martyna Zygadło wraz z Natalią Guzdek (Cukrownik Chybie) brąz. Podkrślic należy, iż Patrycja Wiechuła zdobywając aż 3 (na 3 możliwe) tytuły mistrzowskie została najlepszą zawodniczką turnieju, a w rankingu klubowym MOSiR Mysłowice wywalczył najwięcej medali w kategorii juniorek.