Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu MYSŁOWICE 2020’

04 października 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Takiego żniwa dawno nie było.

Mysłowice z 42 medalami Mistrzostw Polski! W sobotę w Mysłowicach odbywały się Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu. Turniej otworzyli Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz i Wojciech Król - Poseł na Sejm RP. W ceremonii otwarcia udział wzięli zastępcy Prezydenta Marta Jabłczyńska i Wojciech Chmiel, dyrektor Kancelarii Prezydenta Michał Woźniczko wraz z Agata Chowaniak odpowiedzialną za kulturę fizyczną w mieście z ramienia KP, dyrektor MOSiR Karol Pawlik oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Mysłowice.

Zawodniczki i zawodnicy z Mysłowic zdobyli w dzisiejszych Mistrzostwach Polski w Ju Jitsu, aż 42 medale, w tym 19 złotych, 15 srebrnych i 8 brązowych!

W klasyfikacji medalowej 2. miejsce zdobyli wojownicy UKS Karkosz Team (11 złotych, 4 srebrne i 4 brązowe), 3. miejsce Roan Fight Club Mysłowice (5 złotych i 5 srebrnych), a 8. miejsce Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun (3 złote, 6 srebrnych i 4 brązowe).

Najlepszym klubem okazała się reprezentacja KS. Budowlani Sosnowiec (14 złotych, 15 srebrnych i 11 brązowych).

Dziękujemy za wspaniałe walki, wielkie emocje i rekordową ilość medali dla Mysłowic!

Foto: własne i nadesłane

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice