Finałowe mecze Mistrzostw o Puchar Deichmanna MYSŁOWICE 2019’ - galeria!

09 czerwca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Ostatnia w tym sezonie niedziela mysłowickich rozgrywek o Puchar Deichmanna przyniosła wiele emocji. Sportowe rodziny głośno zachęcały do walki swoich młodych piłkarzy, którzy stworzyli na boiskach Lechii 06 Mysłowice niesamowite widowiska.

Na dzisiejsze wręczenie nagród, dyplomów i pucharów dotarło wielu oficjeli z Urzędu Miasta Mysłowice oraz jednostek podległych. To potwierdza, jak ważny w Mysłowicach jest rozwój sportowy dzieci i młodzieży.

Była to już 7 kolejna piłkarska niedziela, gdzie odbywała się ostra rywalizacja o wyjazd na tegoroczny Wielki Ogólnopolski Finał do Wałbrzycha.

Nagrody zwycięzcom wręczali:
Dariusz Wójtowicz prezydent Mysłowic, Ewa Kołodziej Poseł na Sejm RP, Wojciech Chmiel zastępca prezydenta miasta, Marcin Podsiadło prezes ZOMM, Beata Mazurkiewicz zastępca naczelnika wydziału zdrowia, Dawid Skutela Komendant Straży Miejskiej, Marta Ostrowska pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych, Karol Pawlik dyrektor MOSiR oraz radni miejscy Adrian Panasiuk, Artur Bula, Andrzej Dombek i Piotr Styczeń.

Organizatorem mysłowickiego turnieju Deichmann MYSŁOWICE 2019’ był Maciej Horniak, który odpowiadał za koordynację wszystkich działań. Końcowe wyniki zostaną opublikowane niebawem.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice