Międzynarodowe zawody ju jitsu Slovenia Open w Breźicach

02 października 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Zawodnicy ju jitsu ROAN Fight Club Mysłowice nowy sezon startowy rozpoczęli z bardzo wysokiej pozycji. Pierwsze zawody to Slovenia Open, Międzynarodowe zawody w Breźicach.

Mysłowiccy zawodnicy potwierdzili wysoki poziom i dobre przygotowanie. W zawodach wystartowało 13 zawodników, którzy zdobyli 19 medali, co dało polskiej ekipie zdecydowane drużynowe zwycięstwo. Start w zawodach tej rangi potwierdza pozycję naszych zawodników młodego rocznika U 15 w Europie.

Rocznik U 15 będzie potencjalnym reprezentantem Polski na Olimpiadzie w roku 2024. Nasi zawodnicy zdobyli następujące medale:

Fighting:
I miejsca zdobyli: Oskar Sikora, Kamila Janota, Patryk Kostrzewa.
II miejsca zdobyli: Ryan Gawlik, Iwo Filus, Monika Helak, Kuba Pacwa, Kamil Jasiński.
III miejsca zdobyli: Igor Kukwa, Mikołaj Zipper, Emilia Zipper, Daniel Wróbel.
IV miejsce zdobył: Olivier Langner

Ne Waza:
I miejsca zdobyli: Monika Helak, Kamil Jasiński.
II miejsca zdobyli: Iwo Filus, Kamila Janota, Emilia Zipper, Patryk Kostrzewa.
III miejsca zdobył: Daniel Wróbel.
IV miejsce zdobył: Olivier Langner.
V miejsce zdobył: Kuba Pacwa

Ogółem ROAN zdobył 19 medali, w tym: 5 złotych, 9 srebrnych, 5 brązowych, 2 czwarte miejsca i 1 piąte miejsce.