Memoriał Jerzego Chromika 2018!

15 września 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie zaprosić wszystkich sympatyków biegania na dwudziesty szósty bieg uliczny, poświęcony pamięci wielkiego mysłowiczanina: lekkoatlety, sportowca – olimpijczyka, rekordzisty świata i starego kontynentu, mistrza Europy, jedenastokrotnego mistrza i 23-krotnego rekordzisty Polski w biegach średnio i długodystansowych – Jerzego Chromika.

Tak jak w poprzednich latach, także obecnie będzie to bieg uliczny, a przeprowadzony zostanie w Mysłowicach 3 listopada 2018 roku. Wszyscy uczestnicy biegu głównego będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów. Start nastąpi o godz. 11:00 z parkingu przy Hali Sportowo Widowiskowej MOSiR (ul. Ks. Norberta Bończyka 32 z).

Tradycyjnie w ramach Memoriału odbędą się biegi dzieci i młodzieży. Będą oni rywalizować tuż po starcie biegu głównego dorosłych, wokół Hali Widowiskowo Sportowej, w trzech kategoriach wiekowych.

Wszystkie zasadnicze, jak i szczegółowe informacje, dotyczące warunków uczestnictwa, terminów i sposobu zgłoszeń, wyróżnień itp., zawiera  Regulamin XXVI Memoriału Jerzego Chromika.

Formularz zgłoszeniowy do biegu dostępny tutaj

Zapraszamy do udziału w tej corocznej, najważniejszej imprezie biegowej w Mysłowicach.

Źródło: MOSiR Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice