KULOODPORNI Bielsko- Biała!

05 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Kuloodporni Bielsko- Biała zapraszają na darmowy, otwarty trening dla nowych adeptów amp futbolu, który odbędzie się 26 stycznia 2019 r. w godzinach 10-12 w nowoczesnej hali katowickiej Kopalni Futbolu (ul. Milowicka 1F). Trening odbędzie się bez względu na pogodę – pod balonem, w komfortowych warunkach. Zapewniamy opiekę fizjoterapeutyczną, porady fachowców i rozmowy w miłym gronie.

Zajęcia poprowadzi doświadczony trenerski duet Kuloodpornych: Dawid Polak i Maciej Kozik.
Maciej Kozik to wieloletni trener grup młodzieżowych GKS-u Katowice, który doprowadził juniorów „Gieksy” (rocznik 1995) do wicemistrzostwa Śląska w sezonie 2011/2012. Dawid Polak to były trener grup dziecięcych w GKS Katowice (2012-2016), mgr wychowania fizycznego oraz instruktor sportów siłowych na AWF Katowice.

Amp futbol w Polsce bardzo dynamicznie się rozwija, a my szukamy nowych graczy, którzy będą mieli okazję powalczyć o medale Mistrzostw Polski, powołania do reprezentacji Polski i stypendia. Jesteśmy aktualnym wicemistrzem Polski i zaczynamy przygotowania do nowego sezonu. Na  rozegranych w Meksyku mistrzostwach świata Polskę reprezentowało aż czterech zawodników Kuloodpornych, a ich występy śledziły tysiące kibiców za pośrednictwem TVP Sport oraz transmisji internetowych.

Poza aspektami czysto sportowymi amp futbol to doskonała forma rehabilitacji społecznej i ruchowej. W klubie panuje świetna atmosfera, a mecze ligowe i reprezentacyjne to również okazja do podróży po Polsce i świecie. Dołącz do naszego klubu i zostań Silny mimo przeszkód!

Informacje i zapisy
- 606 300 315
- kontakt@kuloodpornibielsko.pl
- Messenger: m.me/AmpFutbolBielsko

W załączniku link do wydarzenia na Fb.

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice