Kolejny medalowy weekend tenisistów!

13 maja 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

W rozegranych 11.05 i 12.05 w Jastrzębiu Zdroju Mistrzostwach Śląska Kadetów i Juniorów po raz kolejny  bardzo dobre wyniki uzyskali zawodnicy KS Mysław. Prawo startu w Mistrzostwach Śląska kadetów  wywalczyli  dwaj zawodnicy i jedna zawodniczka z naszego klubu,  a w juniorach mieliśmy jednego juniora i jedną juniorkę.

W sobotę w zawodach kadetek , Faustyna Cieślik startując w trzech konkurencjach, zdobyła trzy medale: dwa brązowe w turnieju indywidualnym i grze mieszanej oraz medal srebrny w grze deblowej.

W niedzielę Oliwer Gwizdoń wywalczył dwa medale brązowe, w turnieju indywidualnym oraz w grze deblowej. W czołowej ósemce Mistrzostw Śląska znaleźli się Maciej i Ewa Filiczak. Maciek w kadetach, a jego siostra w juniorkach.

Na szczególną pochwałę zasługują F. Cieślik i O. Gwizdoń, którzy zdobyli miejsca medalowe, przegrywając tylko z zawodnikami starszymi od siebie. Oboje w następnym sezonie będą grać w tych samych kategoriach wiekowych.

Mat. nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice