IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Mysłowic!

11 kwietnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Serdecznie zapraszamy na IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar prezydentów śląskich miast. W tym roku zagramy o Puchar Prezydenta Mysłowic. W poprzednich latach graliśmy o Puchar Burmistrza Mikołowa, Prezydenta Katowic, Prezydenta Chorzowa.

W turnieju który odbędzie się 13 kwietnia w hali mysłowickiego MOSiR-u zmierzy się ze sobą 8 drużyn: MPKG, Notariusze, Księża, Auto-Centrum Sikora, 1FC Katowice, Kreple Ochojec, KS Silesia United, 6 Katowice.

W przerwie turnieju odbędzie się licytacja na rzecz niepełnosprawnych uczniów NSSP Arka Noego oraz mecz dzieci – rodzice.

NSSP Arka Noego to niepubliczna szkoła dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym (głównie z zespołem Downa), która działa z sukcesem od 5 lat, zajmując się edukacją, rehabilitacją i terapią dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Dzieci uczą się w niej w nielicznych 4 osobowych klasach dzięki czemu nauczyciele mogą dotrzeć do ich indywidualnych potrzeb i rozwijać ich indywidualne umiejętności.

Nadesłane

Foto: Fundacja Arka Noego

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice