Eliminacje Mistrzostw Śląska Kinder+Sport w mini siatkówce dziewcząt!

04 marca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Dzięki przychylności MOSiR Mysłowice oraz staraniach klubu Silesia Volley MSK Mysłowice rozgrywki Kinder + Sport wracają do Mysłowic! Silesia wraz z MOSiRem byli organizatorami Eliminacji Mistrzostw Śląska Kinder+Sport w mini siatkówce dziewcząt.

Na hali widowiskowo-sportowej zagościły najmłodsze siatkarki grające w kategorii "dwójek". Był to już drugi poważny turniej dla naszych Silesianek, które przypominam grają ze starszymi koleżankami z innych miast województwa Śląskiego, ponieważ są to rozgrywki dla roczników 2008!!! Dziewczyny spisały się znakomicie a postępy w ich umiejętnościach widoczne są z turnieju na turniej. Po blisko trzech godzinach zakończyły się wszystkie mecze pomiędzy 26 zespołami.

Uroczystego zakończenia turnieju dokonał Prezydent Miasta Mysłowice Pan Dariusz Wójtowicz oraz Dyrektor MOSiR Mysłowice Pan Karol Pawlik. Dziękujemy Miastu Mysłowice za ufundowanie słodkości dla każdej zawodniczki oraz Rodzicom za obecność oraz wspieranie swoich pociech.

Nadesłane: autor Ż. M.

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice