E-sportowy turniej w ramach akcji zostań w domu, przed nami Mysłowice Cup!

10 kwietnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Niestraszna nam pandemia koronawirusa w Polsce. Mysłowicki MOSiR w tym szczególnym czasie zachęca wszystkich do pozostawania w domach. Aby umilić ten czas razem z ESE, MSI oraz Actina organizujemy dla naszych mieszkańców e-sportowy turniej CS:GO 5 vs 5 w ramach akcji #ZostanWDomu.

Kluczowe w powstrzymaniu epidemii koronawirusa Covid-19 jest ograniczenie do minimum wychodzenia z domu i taki właśnie cel ma turniej organizowany przez nas. Udział w rywalizacji jest całkowicie bezpłatny. Jedyne wymagania to 3/5 mysłowickiego składu i dostęp do internetu. Amatorzy i profesjonalni gracze. Każdy ma szansę zmierzyć się online.

Rozgrywki zaczynają się 13 kwietnia od godziny 16:00 i potrwają do 14 kwietnia, finał o godzinie 19:00. Turniej jest rozgrywany w formie drabinki turniejowej. Wszystkie mecze odbywają się w systemie BO1 – finał w systemie BO3. Dla najlepszych przewidziano upominki od MOSiR oraz firmy ESE.

Rejestracja do turnieju już się rozpoczęła! Miejmy nadzieję, że do zobaczenia na serwerze!
    - Zapisy: bit.ly/myslowicecup
    -  Instrukcja: bit.ly/Instrukcjacsgo
    -  Regulamin: bit.ly/Regmyslowicecup
    -  Wydarzenie: bit.ly/39Vx1W0

Zapraszamy! 

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice