28 Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 660-lecia Miasta Mysłowice!

14 października 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Memoriał poświęcony pamięci olimpijczyka, rekordzisty świata i starego kontynentu, mistrza Europy, jedenastokrotnego mistrza kraju i dwudziestotrzykrotnego rekordzisty Polski w biegach średnio i długodystansowych – Jerzego Chromika wpisał się już na stałe w sportową historię naszego miasta.

Ciężko sobie wyobrazić brak tak wspaniałej imprezy biegowej, dlatego pomimo obecnie panującej sytuacji w kraju i na świecie postanowiliśmy po raz pierwszy w długiej historii Memoriału Jerzego Chromika zorganizować bieg wirtualny, co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę. Tegoroczna, 28 edycja została połączona z obchodami 660 urodzin naszego pięknego miasta.

Honorowy patronat nad naszym biegiem objął Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz.

Każdy z uczestników będzie miał do pokonania dystans 10 kilometrów który należy przebiec lub przemaszerować z kijkami za jednym podejściem.  Pogoda w okresie jesiennym nie rozpieszcza dlatego  wymagany dystans należy ukończyć do 30 listopada 2020 roku.

A co otrzymają osoby które ukończą 28 Memoriał Jerzego Chromika poza ogromną satysfakcją? W tym roku przygotowaliśmy bardzo bogaty pakiet w skład którego wchodzi: piękny, odlewany medal, numer startowy, techniczna koszulka, komin oraz workoplecak.

Koszt uczestnictwa w zabawie wynosi 40,00 zł

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą od 14.10.2020 do 14.11.2020 roku przez formularz na stronie www.datasport.pl

Info: MOSiR Mysłowice

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice