Znamy datę i miejsce konkursu Wieży Babel - Cudownie Rozwiązujemy Języki

14 sierpnia 2015

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Posługujesz się językami: angielskim i niemieckim? Czujesz się na siłach, by stanąć do konkursu? Jeśli tak, to już dziś rezerwuj datę 15 października. W Szybie Bończyk odbędzie się kolejna edycja konkursu - Cudownie Rozwiązujemy Języki!

Już po raz kolejny Szkoła Językowa Wieża Babel będzie organizatorem konkursu językowego. Do udziału zaproszeni są wszyscy, którzy czują się na siłach, by sprostać egzaminacyjnym pytaniom. Dolna granica wieku, to pierwsza klasa gimnazjum , górnej granicy - nie ma!

W tym roku konkurs odbywać się będzie w przepięknych salach kompleksu bankietowego Szyb Bończyk. Udział w zabawie będzie mogło wziąć 120 osób. 80 miejsc przewidziano na język angielski, 40 na język niemiecki. Rejestracja do konkursu będzie odbywać się drogą elektroniczną i ruszy 10 września na stronie www.wieza-babel.pl

Nowością w tym roku będzie drugi etap konkursu. Najlepsi zmierzą się w finałowej rozgrywce w murach Wieży Babel. Warto wziąć udział w zabawie, bo dla najlepszych przewidziano fantastyczne nagrody m.in. wycieczki zagraniczne do europejskich stolic.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice